- 2017 02 19, 20:33
#366602
Negasdinsiu bet tau paciai ir teks tvarkytis su tom mintim. Niekas uz tave ju nepasalins. Lipk nuo vaistu del to, kad ziaurei kenkia smegenainiui, ir jus galit saipytis kiek norit, tokia tiesa. Paskeu bus sunku nulipt... psichologai su psich nezino arba nutyli, kad vienintelis budas iseit is obsesiju ir kompulsiju rato tai paprasciausiai meditacija, demesio kontrole, nidra joga, autogenine treniruote. Aisku ten kokios psichologu psichoterapijos. Bet esme viena, butina ismokt valdyt savo demesi, o ne gert vaistini preparata ir tiketis kad smegenyse jis viska uz tave sureguliuos, ten tuos visokius dopaminus, transmiterius ar dar ten kazka... o tau reiks tik laukt kada vel vadysi savo mintis.
Tai va neklauskkk tikiu kad pasiseks tau ir iseisi is to nerimo, baimiu, oks ir t.t.
Tai va neklauskkk tikiu kad pasiseks tau ir iseisi is to nerimo, baimiu, oks ir t.t.




