- 2018 01 29, 19:59
#392936
Pasiskaityk apie L-Theanine, lietuviskai Teaninas. Jis yra is nootropiku, siek tiek stipriau uz papildus, bet silpniau uz vaistus. Geras daiktas, kai uzeina nerimas ar baime. Turiu dar viena pakeli teanino tabletem 200 mg, parduociau jei reiktu.
emar rašė:Aš kol kas geriu noopept. Poveikį jaučiu, gerą. Lengviau prisiversti, susikaupti, analiziniai klausimai patys kyla, kai ką nors veikiu, dar tokie nelabai įprasti, bet labai pagelbstintys![]()
Rudens gale nutraukiau Cipralex'ą, bet šiaip tai turiu dabar šiek tiek problemų darbe, tai "duobės" gan dažnokai ištinka. Skirtumas tik tas, kad dar pati išlipu, bet jau darosi baisokaGal kokių jonažolių pagert?
Pasiskaityk apie L-Theanine, lietuviskai Teaninas. Jis yra is nootropiku, siek tiek stipriau uz papildus, bet silpniau uz vaistus. Geras daiktas, kai uzeina nerimas ar baime. Turiu dar viena pakeli teanino tabletem 200 mg, parduociau jei reiktu.

Gal kokių jonažolių pagert?


bet baisu isstoret
