- 2019 09 07, 18:57
#404797
Kiekvieno žmogaus cheminė pusiausvyra skirtinga ir jis turi atsirinkti, kas jam padeda ir ko jam reikia. Ir stengtis susidėlioti ir nepasiduoti iliuzijoms, kad viskas savaime kaip nors.
feniksas rašė:raminamieji ar benzodiazepinai teko man juos irgi gerti, tai jie tikrai gerina savijauta ypac benzodiazepinai, taciau neuroleptikai yra visai kitas lygis ir teko ne viena ir ne 2 skirtingus ismeginti, bendrai pasakysiu jie slopina konkreciai, galva tuscia pasidaro su jeis net knyga skaityti sunku, demesi sutelkti sunkiau, truputi buni darzove, o jei zmogaus neslopina jam padeda, vadinasi jam psichoze ar kazkas panasaus, nuo neuroleptiku seiles iki zemes daznai buna bega, libido nera, erekcija suprasteja, ne visada aisku, nuotaika prasta, galva tuscia, aisku dar lemia dozes neuroleptiku jei laikyt minimalias dozes, td ir slopins minimaliai, taip as ir dariau ilga laika, o su didelem dozem neuroleptikai yra tikras kosmaras, savijauta su jeis blogesne nei be ju, tikrai sudinai jautiesi, ir tu net nesi ju bandes tai ka tu gali sneketi apie juos is vis ar apie vaistus... kiti visi vaistai nk tokio, taciau neuroleptiku net savo priesams nelinkeciau, nors pvz yra kai kurie svelniai veikia, reikia atsiirnkti juos, taciau dazniausiai veikia stipriai ir konkreciai
Feniksai,kad nieko panasaus nejauciu,ka pareisei. Siuo metu geriu aripiprazolum. Pries tai geriau tiaprida,tai nuo jo buvo panasios simptomatikos i tavo isvardinta.
Emar gerai sako,jog paciam reikia ideti pastangu. Ir tai labai svarbu. Teko susidurti su psichiatre,kuri visiskai ignoravo sukeltus tiaprido salutinius. Liepe staigiai nutraukti,bet ne del salutiniu o pakeitus ad. Buciau nezinojes,jog neuroleptiktu negalima nutraukti staigiai,butu bedos. Buciau likes pas ta pacia psichiatre,buciau turejes kesti salutinius. Situo postu nenoriu parodyti,jog as saunus ir panasiai,bet noriu parodyti,jog pastangos tiek ziniose,tiek veiksmuose reikalingos.
Teisingumas be gailescio,gali buti labai ziaurus.


pritariu simta procentu. Kvetepinas gerai ramina, uzmigdo, bet diena kaip neigalus jauties, nulis minciu, nulis emociju, darzove. Tik sedet ir ziuret i viena taska. Nek ka geriau tepridas. Netinka man asmenskai jokie neuroleptikai, net ketvirtis tabletes.
