Moderatorius: signs

Vartotojo avataras
Parašė western
#433480 Paprastas klausimas, tikiuos yra gyvų. Ar privačioj klinikoj visada išrašo xanax, jei pacientas argumentuotai viską išdėsto ir nepiknaudžiauja ar kažkas yra pasikeitę, kad išvis mažuma jų išrašo? Apšviekit, visiškai atitolęs nuo to.
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#433482
western rašė:Paprastas klausimas, tikiuos yra gyvų. Ar privačioj klinikoj visada išrašo xanax, jei pacientas argumentuotai viską išdėsto ir nepiknaudžiauja ar kažkas yra pasikeitę, kad išvis mažuma jų išrašo? Apšviekit, visiškai atitolęs nuo to.


Priklauso nuo kiekio. Jei prašysi 10tab, tai aišku išrašys. 3mėnesiams 3 kart per dieną nerašys. Dabar išvis negali benzodiazepinų rašyt daugiau mėnesiui.
Vartotojo avataras
Parašė western
#433483
LBJ rašė:
western rašė:Paprastas klausimas, tikiuos yra gyvų. Ar privačioj klinikoj visada išrašo xanax, jei pacientas argumentuotai viską išdėsto ir nepiknaudžiauja ar kažkas yra pasikeitę, kad išvis mažuma jų išrašo? Apšviekit, visiškai atitolęs nuo to.


Priklauso nuo kiekio. Jei prašysi 10tab, tai aišku išrašys. 3mėnesiams 3 kart per dieną nerašys. Dabar išvis negali benzodiazepinų rašyt daugiau mėnesiui.


Tas ir įdomiausia, kad prieš tai buvo psichiatras, kuris rašydavo 60mg kas keturis mėnesius ir jokių bėdų, tik jis išėjo pensijon. Tada kita kolegė irgi tiek pat išrašydavo, pakakdavo tel pokalbio, bet ji išėjo į dekretines. O dabar naujas - reik prašyt, aiškint, įrodinėt. Nesuprantų net pokalbio esmės su juo. Tik pinigų deginimas. Na vėl po mėnesio susitikam, vėl jis savo porins, aš savo. Gaila ir laiko ir energijos visam šitam niekui.
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#433490
western rašė:
LBJ rašė:
western rašė:Paprastas klausimas, tikiuos yra gyvų. Ar privačioj klinikoj visada išrašo xanax, jei pacientas argumentuotai viską išdėsto ir nepiknaudžiauja ar kažkas yra pasikeitę, kad išvis mažuma jų išrašo? Apšviekit, visiškai atitolęs nuo to.


Priklauso nuo kiekio. Jei prašysi 10tab, tai aišku išrašys. 3mėnesiams 3 kart per dieną nerašys. Dabar išvis negali benzodiazepinų rašyt daugiau mėnesiui.


Tas ir įdomiausia, kad prieš tai buvo psichiatras, kuris rašydavo 60mg kas keturis mėnesius ir jokių bėdų, tik jis išėjo pensijon. Tada kita kolegė irgi tiek pat išrašydavo, pakakdavo tel pokalbio, bet ji išėjo į dekretines. O dabar naujas - reik prašyt, aiškint, įrodinėt. Nesuprantų net pokalbio esmės su juo. Tik pinigų deginimas. Na vėl po mėnesio susitikam, vėl jis savo porins, aš savo. Gaila ir laiko ir energijos visam šitam niekui.


Nes benzai ilguoju laikotarpiu nieko gero. Psichiatrai dabar suinteresuoti kuo maziau rasyti benzu. Todel tokie ir pokalbiai. Bandoma rasti sprendima, kad padetu kas nors kitas.

Benzai ilguoju laikotarpiu patys depresija kelia. Sunku mest juos. Atminciai kenkia. Aisku, jei niekas nepadeda tik jie, tai jo, nera kito varianto, tai ir vartoji. Bet reiktu ieskoti kito sprendimo
Vartotojo avataras
Parašė LBJ
#433491 O del israsymo 4men - tai nera legalu.

O siaip jeigu gydytojas netinka, visad gali pakeist gydytoja.
Parašė velvis
#433672 Ar kas nors esate lankęsi pas gyd. Andrejų Kaleinikovą?
Vartotojo avataras
Parašė Crazy
#434123 Kas turi atsiliepimu apie Jona Montvida? Sukalbamas? :?
Vartotojo avataras
Parašė Crazy
#434173 Pati atsakysiu, daktaras lb jaunas, bet protingas, apsiskaites, biski megsta tiesiau ir griezciau pasakyt, bet tikrai matosi, nuosirdziai nori padet.
Ejau pas ji privaciai konsultacijai, dave kontaktus, susitarsim del konsultaciju klinikose :heart
Vartotojo avataras
Parašė Crazy
#434229 Kaune :flo
Parašė voveriuvovere
#434298
Redulė rašė:Gal teko lankytis pas gyd. Jokūbą Fišą?

Neikit, tragedija ne daktaras, arogantiškas, chamas net sakyčiau.. Neapžiūri, tik aprėkia, išmesti pinigai į balą, jokios diagnozės, tik pirkit jo rekomenduojamus vaistus jo rekomenduojamoj vaistinej ir isleiskit 300 eur nes kitaip prognozes liudnos :) Kai nuejo pas kitus neruologus buvo pasibaiseje jo skirtu gydymu neturint diagnozes :) Sake visi zino sita daktara, kuris daro marketinga bet negydo
Vartotojo avataras
Parašė Redulė
#434299
voveriuvovere rašė:
Redulė rašė:Gal teko lankytis pas gyd. Jokūbą Fišą?

Neikit, tragedija ne daktaras, arogantiškas, chamas net sakyčiau.. Neapžiūri, tik aprėkia, išmesti pinigai į balą, jokios diagnozės, tik pirkit jo rekomenduojamus vaistus jo rekomenduojamoj vaistinej ir isleiskit 300 eur nes kitaip prognozes liudnos :) Kai nuejo pas kitus neruologus buvo pasibaiseje jo skirtu gydymu neturint diagnozes :) Sake visi zino sita daktara, kuris daro marketinga bet negydo


Ačiū, už nuomonę, iš Tv ekranų jis pasirodė geras specialistas, o iš tikrųjų yra, kaip yra.
Vartotojo avataras
Parašė western
#434316 Buvau pas jį, kokie 7m. atgal, privat klinikoj. Teko laukt apie 30min, o kai atėjo, paklausinėjo šio bei to ir sako, geriausia būtų kreiptis pas dzenbudistus:) Iš esmės, tai nulinis personažas, nežinau, kaip jis savo olimpą pasiekė. Bet agresyvus nebuvo, tik toks, lepšis-diletantas-pohuistas. Viena prastesnių mano patirčių.

voveriuvovere rašė:
Redulė rašė:Gal teko lankytis pas gyd. Jokūbą Fišą?

Neikit, tragedija ne daktaras, arogantiškas, chamas net sakyčiau.. Neapžiūri, tik aprėkia, išmesti pinigai į balą, jokios diagnozės, tik pirkit jo rekomenduojamus vaistus jo rekomenduojamoj vaistinej ir isleiskit 300 eur nes kitaip prognozes liudnos :) Kai nuejo pas kitus neruologus buvo pasibaiseje jo skirtu gydymu neturint diagnozes :) Sake visi zino sita daktara, kuris daro marketinga bet negydo
Vartotojo avataras
Parašė Redulė
#434356
western rašė:Buvau pas jį, kokie 7m. atgal, privat klinikoj. Teko laukt apie 30min, o kai atėjo, paklausinėjo šio bei to ir sako, geriausia būtų kreiptis pas dzenbudistus:) Iš esmės, tai nulinis personažas, nežinau, kaip jis savo olimpą pasiekė. Bet agresyvus nebuvo, tik toks, lepšis-diletantas-pohuistas. Viena prastesnių mano patirčių.

voveriuvovere rašė:
Redulė rašė:Gal teko lankytis pas gyd. Jokūbą Fišą?

Neikit, tragedija ne daktaras, arogantiškas, chamas net sakyčiau.. Neapžiūri, tik aprėkia, išmesti pinigai į balą, jokios diagnozės, tik pirkit jo rekomenduojamus vaistus jo rekomenduojamoj vaistinej ir isleiskit 300 eur nes kitaip prognozes liudnos :) Kai nuejo pas kitus neruologus buvo pasibaiseje jo skirtu gydymu neturint diagnozes :) Sake visi zino sita daktara, kuris daro marketinga bet negydo


Apie dzenbudistus tai aš suprantu, kas tiki, tai tikrai gydo. Iš patirties sakau.
Parašė Ramunyte
#436950 Sveiki,gal galite rekomenduoti geresne kiek imanoma psichiatre Panevezyje kolkas nerandame Tiesiog kad atsakingiau žiūretu i pacienta.Nes sūnus lankesi pas V.Šimanauskaite nepatiko labai arogantiska ir pan…