Moderatorius: signs

Parašė Ramunyte
#439442 Labas,viskas gerai,oi kur as tik nerašiau žinokit,be galo daug kur domejausi,bet supratau,kad tik per žmonių patirtis atrasiu tiesos ir kas vyksta,kai susergama šiomis ligomis,nes be galo sunku kiek jam sergančiam,kiek mums.Ačiū už silta žodi,labai norejom jam padėti todėl kreipiausi kur tik galejau,ir atsiduriau čia pas jus,kur tikrai daug padejo jūsų patirtys,isgyvenimai kas vyksta tuo metu ir pan…Net dabar asara braukiu vien prisiminus ką reikia išgyventi jam sergančiam,nebekalbu apie save,tuo metu svarbu buvo tik jis…ir ačiū dievui atejo ta diena kai palengvejo radom efektyvų gydymą.Tik praeitą savaite ivyko lūzis,bet gerai dar baigesi teko pakoreguoti gydyma,ir tikimes vel bus viskas gerai. :heart
Parašė Ramunyte
#439444 O jo del tevų ir jus suprantu labai kas yra sirgti tokiomis ligomis ir netureti artimųjų palaikymo ir supratimo :heart Bet jus saunuole tvarkotes pati,o kas belieka :heart
Vartotojo avataras
Parašė Vaiduoklis
#439450 Jo, perdegiau, svarbiausia tausot save, jei negali, tai reikia, viską daryti laisvai nestresuojant
Parašė Ramunyte
#439451
Vaiduoklis rašė:Jo, perdegiau, svarbiausia tausot save, jei negali, tai reikia, viską daryti laisvai nestresuojant

Na joo blem blem kas per laikas visiems nekazka…taip dabar stenksis ramiau viską,bet liga daro savo va.Linkiu sveikatos :)))
Vartotojo avataras
Parašė emar
#439456 Kaip ir važiuojant mašiną, reikia visada šiek tiek spustelėti stabdžius. Jau žinot kada ir dėl ko gali būti atkritimas, tai derinti ir medicinines priemones, ir konsultacijas iš anksto. Stebėti esamą situaciją. Įtampos gal nepavyks išvengti, bet gal su švelnesnėmis pasekmėmis.
Parašė Ramunyte
#439458
emar rašė:Kaip ir važiuojant mašiną, reikia visada šiek tiek spustelėti stabdžius. Jau žinot kada ir dėl ko gali būti atkritimas, tai derinti ir medicinines priemones, ir konsultacijas iš anksto. Stebėti esamą situaciją. Įtampos gal nepavyks išvengti, bet gal su švelnesnėmis pasekmėmis.

Taip taip būtent,mokysimes tą daryti,ačiû :P