- 2025 11 27, 16:29
#439442
Labas,viskas gerai,oi kur as tik nerašiau žinokit,be galo daug kur domejausi,bet supratau,kad tik per žmonių patirtis atrasiu tiesos ir kas vyksta,kai susergama šiomis ligomis,nes be galo sunku kiek jam sergančiam,kiek mums.Ačiū už silta žodi,labai norejom jam padėti todėl kreipiausi kur tik galejau,ir atsiduriau čia pas jus,kur tikrai daug padejo jūsų patirtys,isgyvenimai kas vyksta tuo metu ir pan…Net dabar asara braukiu vien prisiminus ką reikia išgyventi jam sergančiam,nebekalbu apie save,tuo metu svarbu buvo tik jis…ir ačiū dievui atejo ta diena kai palengvejo radom efektyvų gydymą.Tik praeitą savaite ivyko lūzis,bet gerai dar baigesi teko pakoreguoti gydyma,ir tikimes vel bus viskas gerai.


