If you happy and you know it, share your meds!
Moderatorius: signs
- 2008 08 22, 20:48
#66523
Pradedant vartoti antidepresantus kartais buna gana kosmariski dalykai.Po 1-2 menesiu paprastai organizmas pripranta ir viskas ok.Problema tame,kad jeigu pas zmogu stipri depresija,daznos panikos atakos ir baimes priepuoliai,tada pradejus vartoti vaistus gali visi sitie dalykai tapti dar stipresni ir daznesni.Zmogus gali mesti vaistus,susigalvoti kad niekas jam nebepades,kad vaistu jis nepernesa ir t.t.Reikia stengtis isilaikyt pradini laikotarpi ir jam praejus daznai zmogus pasijunta tikrai geriau.Nenusiminkit,daugumas is serganciu perejo siuos kanciu kelius.
- 2008 08 28, 12:44
#67610
cipralex pradejau gerti pries 9 menesius. pirmosios savaites buvo siaubingos ir pykino ir galva siaubingai skaudejo. ir tik po geru 2 menesiu pajutau pagerejima, beveik nebepasikartojo panikos priepuoliai, o ir noras gyventi atsirado... dziaugiuosi, kad nuo vaisto nepadidejo svoris.
- 2008 09 08, 21:05
#69299
Burna tai dziuva aplamai nuo daugelio AD, ir galvos svaigimas irgi budingas (ypac - staigiai atsikeliant), ypac pirmomis vartojimo savaitemis, paskui organizmo cholinergine sistema adaptuojasi ir buna lengviau... svarbu negerti kaloringu saldintu gerimu nes svoris augs greitai...
Aurėja rašė:O jum nuo Cipralexo nesvaigo galva? Burna nedžiūvo?
Burna tai dziuva aplamai nuo daugelio AD, ir galvos svaigimas irgi budingas (ypac - staigiai atsikeliant), ypac pirmomis vartojimo savaitemis, paskui organizmo cholinergine sistema adaptuojasi ir buna lengviau... svarbu negerti kaloringu saldintu gerimu nes svoris augs greitai...
abilify 30 mg, quetiapine 200 mg, paroxetine 40 mg, valdoxan 50 mg


