- 2008 09 24, 07:47
#71838
Pasidalinkit patirtimi, ką dar reikėtų vartoti kartu su AD, kad būtų mažesnis jų šalutinis poveikis. Pavyzdžiui, vartojant antibiotikus, reikia gerti probiotikus, kad atstatytum žarnyno mikroflorą, vartojant kontraceptikus, reikia papildomai vartoti folinės rūgšties ir pan. O kaip su AD?
Mitybos ir ortomolekulinės (alternatyvios medicinos forma – red. past.) medicinos specialistai esant nuovargiui kartu su depresija rekomenduoja skirti:
• grupės B vitaminų kompleksą;
• 1–10 g/p. folio rūgšties 3 mėn. ar ilgiau;
• vit. B12 po 2500 mkg 3–4 kartus per savaitę 2–3 mėn.;
• vit. C (visam kursui 10–15 g);
• cinko (pvz., cinko pikolinato 30–45 mg/p.);
• magnio;
• kofermento Q10 (ypač gerai veikia derinant jį su magnio papildais);
• acetyl-L-karnitino 2,5 g kasdien (tinka jo derinys su CoQ10 ir vit.
;
• ženšenio preparatų (skiriami kartu su CoQ10 ir acetyl-L-karnitinu stiprina šių poveikį);
• omega riebalų rūgščių;
• aminorūgšties triptofano.





Bet tik viena pavyzdi pasakiau, triptofanas - aminorugstis, ir tikrai nemazai baltyminiu produktu yra, kuriuose jo aptiksi.. Nebent vardindami turejo omeny, tai, kad geriau vengtume produktu, kur yra didelis triptofano procentas.